21 maja 2024

Katalog internetowy firm BHP i PPOŻ

Zapraszamy do dodania swojej firmy do naszego katalogu firm

Makijaż Permanentny Poznań i inne zabiegi upiększające

Makijaż permanentny Poznań

Coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi kosmetyczne. Są one coraz powszechniejsze. W miastach i miasteczkach powstaje coraz więcej salonów kosmetycznych, a chętnych nie brakuje. Dowiedz się, jakie zabiegi kosmetyczne są najpopularniejsze wśród kobiet i dlaczego.

Modelowanie ust Poznań – coraz popularniejszy zabieg wśród kobiet

Modelowanie ust, to zabieg nr 1 wśród kobiet! Modelowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg naturalny. Modelowanie czy powiększenie ust pozwala uzyskać pożądany efekt, w przypadku, kiedy pacjentka wcześniej nie była usatysfakcjonowana z ich struktury, kształtu czy koloru.

Kształt ust czy ich kolor mają uwarunkowania genetyczne. Wiele kobiet zmaga się z ich asymetrią. Co ciekawe, również i mężczyźni coraz chętniej decydują się na zabieg modelowania lub powiększania ust. Również wiele kobiet w podeszłym wieku decyduje się na tego typu zabieg. Modelowanie ust jest świetnym rozwiązaniem w przypadku fotostarzenia się skóry, które wywołane jest czynnikami zewnętrznymi czy upływem lat.

Czynniki, które wpływają na starzenie się skóry to:

  • promienie słoneczne,
  • wahania temperatury,
  • ekspozycja na wiatr,
  • wolne rodniki,
  • dym papierosów,
  • osłabienie włókien kolagenowych.
Modelowanie ust Poznań

Modelowanie i powiększanie ust – efekty

Modelowanie oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym przynosi świetne efekty. Są jędrne, mają wyraźny kolor i pełniejszy kształt. Zabieg ten świetnie sprawdza się również dla osób, które zmagają się z suchością i pękaniem ust. Spowodowane jest to niedoborem kwasu hialuronowego. Dochodzi wówczas do przesuszenia ust, ich zwiotczenia wraz z utratą objętości.

Makijaż  permanentny Poznań!

 Makijaż permanentny to zabieg, który wykonuje się u kobiet w obrębie ust, brwi czy oczu. Najczęściej jest to podkreślenie koloru ust, nadanie im odpowiedniego kształtu, wyregulowani kształtu brwi, czy w przypadku powieki wykonanie kreski na górnej lub dolnej powiece.

 makijaż permanentny powinien być wykonany w profesjonalnym miejscu. Odpowiednio wykonany podkreśla atuty kobiet i maskuje niedoskonałości np. asymetryczne brwi. Bardzo często na ten zabieg decydują się osoby, które w wyniku choroby utracił brwi czy rzęsy.