23 lipca 2024

Katalog internetowy firm BHP i PPOŻ

Zapraszamy do dodania swojej firmy do naszego katalogu firm

Przedłużanie paznokci – znane metody

Paznokcie Piła

Każda kobieta marzy o mocnych i pięknych paznokciach. Kiedy mamy kruche i łamliwe paznokcie można zdecydować się na przedłużenie paznokci, co znacznie je wzmocni. W wielu salonach kosmetycznych przedłużane są paznokcie. Jakie są metody? Które z nich są najchętniej wybierane?

Przedłużanie paznokci – metody

Jest kilka metod przedłużania paznokci, a każda z nich ma zarówno wady, jak i zalety. Oto kilka z nich:

  • metoda żelowa – jak sama nazwa wskazuje, do przedłużania używa się specjalnego żelu, który utwardza się w lampie LED. Stosowanie żelu nie jest szkodliwe dla płytki, a co ciekawe, przyczynia się do jej odbudowy i wzmocnienia. To, co zaliczyć można do zalet tej metody to na pewno mała inwazyjność, brak nieprzyjemnego zapachu, szybkość wykonania oraz naturalny efekt. Co do wad, to może się zdarzyć, że w lampie, po nałożeniu żelu możemy czuć pieczenie. Ale dolegliwość ta ustaje już po wyciągnięciu dłoni spod lampy;
  • metoda akrylowa – jeśli zależy nam na długotrwałym i niezniszczalnym efekcie przedłużenia paznokci, to warto postawić na metodę akrylową. Tylko najlepszy gabinet kosmetyczny Piła wykonuje przedłużanie paznokci tą metodą. Niestety, ale oprócz wysokiej ceny, do wady można również zaliczyć możliwość przesuszania naturalnej płytki, co przyczynić może się do jej osłabienia. Podczas zabiegu wytwarzany jest nieprzyjemny zapach. Po takim zabiegu wymagana jest pielęgnacja olejkami nawilżającymi.
Najlepszy gabinet kosmetyczny Piła

Paznokcie Piła – gdzie wykonać zabieg przedłużania paznokci?

W wielu gabinetach kosmetycznych można wykonać przedłużenie paznokci. Coraz częściej zdarza się, że decydujemy się na samodzielne przedłużanie paznokci. Wystarczy odpowiedni sprzęt i kilka lakierów, a paznokcie można wykona c samodzielnie. Przedłużenie paznokci wymaga jednak precyzji i dokładności. Aby efekt utrzymał się jak najdłużej najlepiej jest wykonać taki zabieg w gabinecie kosmetycznym. Wybór jest przeogromny! Poszukaj miejsca, w którym wykorzystywane są wysokiej jakości produkty. Najlepszy gabinet kosmetyczny Piła – w takich miejscach pracują osoby, które posiadają odpowiednie certyfikaty i szkolenia.